Apie projektą

1 1 3

„ENEOS 1006 km lenktynės” – nuo 2000 m. kasmet rengiamos automobilių sporto žiedinės lenktynės laikinai įrengiamoje Palangos trasoje. Lenktynės yra oficialiai klasifikuojamos varžybos, įtrauktos į LASF sporto kalendorių. Tai jau tradicija tapęs didžiausias lenktynių festivalis Rytų Europoje, vykstantis Palangoje liepos viduryje.

Šioje greičio ir azarto fiestoje dalyvauja gausybė sportininkų iš visos Europos: Didžiosios Britanijos, Olandijos, Belgijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir, žinoma, Lietuvos.

Šis renginys pritraukia šimtatūkstantines žiūrovų minias, o lenktynių transliaciją stebi bemaž milijoninė žiūrovų auditorija.

1000 km lenktynės unikalios savo programa, kadangi nuo ketvirtadienio prasidėjęs renginys tęsiasi iki pat šeštadienio vakaro. Jau varžybų atidarymas Vytauto g., kur kartu vyksta ir „Super Sprint“ lenktynės, pritraukia tūkstančius žiūrovų. Iš karto po atidarymo veiksmas keliasi į trasą Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirtoje. Tai unikali trasa Baltijos šalyse, nes sportininkai lenktyniauja bendrojo naudojimo keliais, kurie tampa lenktynių trasa tik savaitei.

Specialiai renginio žiūrovams po stogu įrengiama lenktynių stebėjimo zona, kurioje iki pat šeštadienio galima stebėti ne tik 1000 km lenktynes, bet ir Porsche klubo, „Drag“, naktines „Drift“ bei mechanikų bėgimo lenktynes. Garsiausi Lietuvos ir žinomi užsienio lenktynininkai, daugybė pramogų bei atrakcijų, bei koncertai su populiariausiais Lietuvos atlikėjais.

Visus besidominčius automobilių sportu kviečiame atvykti liepos 20-22 dienomis ir gyvai stebėti lenktynes laikinai įrengtoje Palangos trasoje (bilietus galite įsigyti čia), o neturinties galimybės atvykti siūlome alternatyvą - tik šiame portale TIESIOGIAI stebėti nepertraukiamą visų lenktynių dienų transliaciją ir vaizdus iš papildomų trasoje įrengtų kamerų!